SAT-WANN CATV Transmissioun

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    CATV & Satellitten Opteschen Empfänger

    Features 1. Mat héijer Empfindlechkeet opteschen Detektor. 2. Et ass eng Ausféierung vun High-Tech a CATV a L-Band Satellitfaser Verknëppungsprodukter 3. Et kann an enger optescher Faser mat 47 ~ 2600MHz Satellit an CATV digital an analog Signaler empfaange ginn. 4. Einfach Installatioun; Et ass praktesch fir de Benotzer ze installéieren. 5. Input Muecht vun + 0 ~ -13dBm. 6. Et huet eng gutt elektromagnéitesch Interferenzwiderstandsfäegkeet. 7. Héich Performance awer niddereg Präis. Diagram Parameteren Optesch Schaffen ...
  • Micro CATV & SAT-IF Optical Transmitter  ZST Series

    Micro CATV & SAT-IF Optesch Sender ZST Serie

    Beschreiwung ZST Serie Mini Satelitt optesch Sendere kënnen an ZST1310M (1310nm) an ZST1550M (1550nm) gedeelt ginn no der Wellenlängt Differenz, d'output optesch Kraaft ass 0-10dBm optional. Features 1. Entworf fir FTTH Netzwierker. 2. Héich Linearitéit, Geeignet fir CATV & SAT-IF Uwendung. 3. Exzellent Linearitéit a Flaachheet. 4. Eenzelmodusfaser héije Retourverloscht 5. Benotzt GaAs Verstärker aktive Geräter. 6. Ultra niddereg Kaméidi Technologie. 7. Méi kleng Gréisst a méi einfach Installatioun. 8.RED-LED f ...
  • CATV & Satellite Optical Transmitter (ZST9526)

    CATV & Satellitenopteschen Sender (ZST9526)

    Produkter Beschreiwung ZST9526 Satellite Optical Sender bestëmmt High-Linearitéit Päiperlek DFB Laser deen direkt moduléiert ass fir 47-862MHz an 950 ~ 2600MHz Signal an enger eenzeger Faser ze weiderginn. Et kann ITU Standardwellelängt fir DWDM System wielen fir d'Netzwierker ze verlängeren an ze aktualiséieren. Et kann duerch EDFA an EYDFA fir enorm FTTH System verstäerkt ginn. Et ka mat all FTTx PON Technologie kompatibel sinn fir d'Kombinatioun vu CATV, DVB-S, Internet a FTTH ze realiséieren. ZST9526 Satellit Optesch Sender a ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    CATV & Satellitten Optesch Empfänger Build-in WDM

    Features 1. Mat héijer Empfindlechkeet opteschen Detektor. 2. Et ass eng Ausféierung vun High-Tech a CATV a L-Band Satellitfaser Verknëppungsprodukter 3. Et kann an enger optescher Faser mat 47 ~ 2600MHz Satellit an CATV digital an analog Signaler empfaange ginn. 4. Einfach Installatioun; Et ass praktesch fir de Benotzer ze installéieren. 5. Input Muecht vun + 0 ~ -13dBm. 6. Et huet eng gutt elektromagnéitesch Interferenzwiderstandsfäegkeet. 7. Héich Performance awer niddereg Präis. Diagram Parameter Optesch Schaffen Wa ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Satellitten opteschen Empfänger ZSR2600M

    Features (1) Adoptéiert héichempfindlech optesch Detektor als Schlësselkomponent, -8dBm empfänkt Empfindlechkeet (2) Wandmontéiert Aluminiumhülse. (3) Kompatibel mat FTTx PON Tech (4) Gutt Wärmedissipatioun (5) Fir HFC Netzwierker mat méi Benotzer (6) Kompatibel mat FTTx PON Tech Technesch Parameter Element Indexen Bemierkung Min Typ Max Optesch Charakteristiken Operatioun Wellelängt nm 1200 1600 Responsabilitéit A / W ≥0.9 Kritt optesch Kraaftbereich DB ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    ZSR2600MD L Band Satellitten opteschen Empfänger agebaute WDM

    Produkt Zesummefaassung ZSR2600MD L Band Satellit Optesch Empfänger ass de Featured Produkt dee mir speziell fir FTTH / WDM Fiber an der Heem Netzwierkstruktur entwéckelt hunn. Mat klenger Schuel, kompakt a vernünfteg intern Circuitstruktur an exzellent Performanceindikatoren. Et ass déi éischt Wiel fir Wunnquartier an Heemfaseroptik Netz. Gebaut-an CWDM, RFTV Betribssystemer Wellelängt ass 1550nm. Pass 1310 / 1490nm Wellelängt. Kann mat EPON, GPON an ONU verbonne sinn. Performance Charakteristiken ■ Fir ...