Produkter

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    EOC Sklave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B / EB-401-B

    Onofhängeg EOC Terminalausrüstung. HomePlug AV / IEEE 1901 Technologie, hëlt Qualcomm AR7411 Chip un, benotzt eng niddereg Frequenzband ënner 65MHz, a kooperéiert mat EC Serie EOC Head-End Ausrüstung fir d'Transmissioun vun Ethernet Daten Signaler am koaxialen Verdeelungsnetz ze realiséieren. Optional WIFI Funktioun. Produktfeatures 1. D'Zentral Büro vereenegt Template Konfiguratioun gëtt geliwwert, an den Apparat ass Plug and Play. 2. Gitt 1 KABEL gemëscht Signal Input RF Hafen an 1 TV Signal Output RF p ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Outdoor 2 WAY TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT200B11 Tap Wäert dB 4 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Insertion Loss In-Out (-dB Max) Frequenz (MHz) 5 ~ 10 - 3,2 1,7 0,9 0,5 0,5 0,5 0,4 0,4 ​​0,4 ​​0,4 ​​11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,1 0,6 0,7 0,6 0,5 0,5 0,5 301 ~ 400 - 3,2 2,0 1,3 0,8 0,8 0,5 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,0 1,0 0,9 0,7 0,7 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,1 1,1 1,0 0,8 0,8 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,3 1,3 1,2 1,2 1,2 751 ~ 900 - 4,3 2,8 2,2 1,7 1,6 1,5 1,4 1,4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Outdoor 4 WAY TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT400B11 Tap Wäert dB 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Insertion Loss In-Out (-dB Max) Frequenz (MHz) 5 ~ 10 - 3,2 1,6 1,0 0,6 0,5 0,5 0,4 0,4 ​​11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,0 0,7 0,7 0,6 0,5 0,5 301 ~ 400 - 3,2 1,9 1,3 0,9 0,8 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,1 1,0 0,9 0,7 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,5 1,2 1,1 1,0 0,8 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,4 1,3 1,2 1,2 751 ~ 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 1.6 Tap Tap In ...
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Outdoor 8 WAY TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT800B11 Tap Wäert dB 11 14 17 20 23 26 29 32 Insertion Loss In-Out (-dB Max) Frequenz (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 301 400 - 3,2 1,9 1,3 0,9 0,9 0,8 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,1 1,0 0,9 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,5 1,2 1,1 1,0 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,4 1,3 1,2 751 ~ 900 - 4,5 3,0 2,2 1,7 1.7 1.5 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 Tap Verloscht I ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    Outdoor Splitters (5 ~ 1000 MHz)

    HT204B21, HT306B21, HT306B21 Parameter Bandbreedung 2 Wee 3 Wee (ausgeglach) HT306A21 3 Wee (net ausgeglach) HT306B21 Insertion Loss In-Out (-dB Max) Frequenz (MHz) In-Low In-High 5 ~ 10 4.2 6.5 7.5 4.0 11 ~ 300 4,1 5,9 7,4 3,9 301 ~ 400 4,2 5,9 7,6 4,1 401 ~ 450 4,3 6,0 7,9 4,1 451 ~ 600 4,5 6,4 7,9 4,8 601 ~ 750 4,9 7,2 8,2 4,9 751 ~ 900 5,2 7,8 8,4 5,2 901 ~ 1000 5,3 7,9 8,7 5,4 Port2- Port3 Port2- Port3 Port2- Port4 Port3- Port4 Low- Low Low-High Out-To- Out ...
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    Outdoor Couplers (5 ~ 1000 MHz)

    HT100B21 Tap Wäert dB Tap 8 Tap 12 Tap 16 Insertioun Verloscht In-Out Out -dB Max) Frequenz (MHz) 5 ~ 10 1.6 1.1 1.1 11 ~ 300 1.7 1.2 1.1 301 ~ 400 1.8 1.3 1.2 401 ~ 450 1.9 1.4 1.3 451 ~ 600 2.0 1.6 1.5 601 ~ 750 2.4 2.0 1.7 751 ~ 900 3.0 2.4 2.2 901 ~ 1000 3.5 2.7 2.5 Tap Tap In-To-Tap (± 1.5dB) 5 ~ 600 8.5 12.0 16.0 601 ~ 1000 8.5 12.5 16.0 Out-To- Tap Lsolatioun (dB Min) 5 ~ 10 18 20 22 11 ~ 600 25 26 28 601 ~ 750 24 26 28 751 ~ 900 21 24 25 901 ~ 1000 19 2 ...
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1550nm Mini Optesch Verstärker (ZOA1550MA)

    1. De Pompelaser vum opteschen Modul an der er-dotéierter Faser ginn aus den USA importéiert. 2. D'Maschinn ass mat perfektem an zouverléissegen opteschen Power Output ausgestatt, stabiliséierende Circuit a Laser thermoelektresche Kühler Temperatur Kontroll Circuit garantéieren déi bescht Leeschtung vun der ganzer Maschinn a stabile laang Liewensdauer vum Laser 3. D'Maschinn huet eng integréiert Mikroprozessorsoftware, mat Laser Staat Iwwerwaachung, digital Affichage, Schold Warnung, Reseau Gestioun an aner Funktiounen. Eemol de Betribssystemer Para ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet zu 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet op 2 Fiber Switch ass 1000BASE-FX Ethernet Kupfer Medien op 1000Base-TX Fiber. Gitt eng einfach a wirtschaftlech Léisung fir e kupferbaséiert Netzwierk op eng Glasfaser ze aktualiséieren fir d'Signalreechwäit ze verlängeren. Fibre Switch Transmissioun Distanz bis 120KM. Plug-and-play Design, einfach ze installéieren. Et kann als eegestänneg benotzt ginn. Features • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • Hallef oder voll Duplex Auto-Verhandlung • 100 / 1000Mbps Auto-Verhandlung fir Kupferport • Auto MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet op 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet a Fiber Switch ass 1000BASE-FX Ethernet Kupfer Medien op 1000Base-TX Fiber. Gitt eng einfach a wirtschaftlech Léisung fir e kupferbaséiert Netzwierk op eng Glasfaser ze aktualiséieren fir d'Signalreechwäit ze verlängeren. Fibre Switch Transmissioun Distanz bis 120KM. Plug-and-play Design, einfach ze installéieren. Et kann als eegestänneg benotzt ginn. Features • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, SC • Hallef oder voll Duplex Auto-Verhandlung • 100 / 1000Mbps Auto-Verhandlung fir Kupferport • Auto MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 Hafen 1000Mbps Ethernet a Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet op Fiber Switch ass 1000BASE-FX Ethernet Kupfer Medien op 1000Base-TX Fiber. Gitt eng einfach a wirtschaftlech Léisung fir e kupferbaséiert Netzwierk op eng Glasfaser ze aktualiséieren fir d'Signalreechwäit ze verlängeren. Fibre Switch Transmissioun Distanz bis 120KM. Plug-and-play Design, einfach ze installéieren. Et kann als eegestänneg benotzt ginn. Features • 4 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • Hallef oder voll Duplex Auto-Verhandlung • 100 / 1000Mbps Auto-Verhandlung fir Kupferport • Auto MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 Häfen 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 Ports 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch ass 1000BASE-FX Ethernet Kupfer Medien op 1000Base-TX Fiber. Gitt eng einfach a wirtschaftlech Léisung fir e kupferbaséiert Netzwierk op eng Glasfaser ze aktualiséieren fir d'Signalreechwäit ze verlängeren. Fibre Switch Transmissioun Distanz bis 120KM. Plug-and-play Design, einfach ze installéieren. Et kann als eegestänneg benotzt ginn. Features • 2 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, Single Mode Dual Fiber • Hallef oder Voll Duplex Auto-Verhandlung • 100/1000 Mbps Auto-Negociatioun fir ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP Media Converter ZJ-GS03-PF

    1000Mbps Ethernet RJ45 zu SFP Media Konverter konvertéiert 100BASE-FX Fiber op 100Base-TX Kupfer Medien oder vice versa. Gitt eng einfach a wirtschaftlech Léisung fir e kupferbaséiert Netzwierk op eng Glasfaser ze aktualiséieren fir d'Signalreechwäit ze verlängeren. Media Converter Transmissioun Distanz bis 120KM. Plug-and-play Design, einfach ze installéieren. Et kann als Stand-alone benotzt ginn oder an 2U 14 Slot Media Converter Chassis mat zentraliséierter Energieversuergung montéiert ginn. Features • 1000Mbps Ethernet RJ45 zu SFP Media Konverter • Hallef ...