EPON OLT

  • ZJ5610-EL Series EPON OLT

    ZJ5610-EL Serie EPON OLT

    ZJ5610-EL ass eng héich Integratioun a mëttel Kapazitéit Kassett EPON OLT entwéckelt fir den Zougang vum Betreiber an de Campus Netzwierk. Et folgt den IEEE802.3 ah technesche Standarden an entsprécht den EPON OLT Ausrüstungsufuerderunge vun YD / T 1945-2006 Technesch Ufuerderunge fir Zougangsnetz - baséiert op Ethernet Passive Optical Network (EPON) a China Telekom EPON technesch Ufuerderungen 3.0. ZJ5610-EL Serie huet exzellent Offenheet, grouss Kapazitéit, héich Zouverlässegkeet, komplett Software Funktioun, e ...
  • xPON OLT ZC8500

    xPON OLT ZC8500

    Aféierung 1. Carrier-grade High-Density Rack-Typ PON OLT Ausrüstung 2. Uniform Plattform vun 1G-EPON, 10G-EPON a GPON 3. 10 PON Slots, 160 1G-EPON oder 80 10G-EPON Ports oder 160 GPON Ports 4 PON optesch Verknëppungsschutz, Haaptkontrollboards Redundanzschutz, Power Module Redundanzschutz. Charakteristiken 1. Standard: EPON treffen IEEE802.3-2008 Standard, GPON treffen ITU-T G.984 Standard. 2. Grouss Kapazitéit: 160 1G-EPON Ports oder 80 10G-EPON Ports oder 160 GPON Ports. 3. Multi-Ports: GE Comb ...
  • Outdoor EPON OLT ZC6000

    Outdoor EPON OLT ZC6000

    Aféierung 1. Carrier-grade Outdoor EPON OLT Ausrüstung 2. Optional 1550nm EDFA pluggable Modul 3. 8 PON Ports 4. Industriell Grad Design, voll zougemaach gestuerwen Al Shell 5. Redundante Kraaftmoduler Charakteristiken 1. Standard: kompatibel mat IEEE802.3- 2008 Standard. 2. Service Interface: Netzwierk Säit: 2 GE elektresch Ports an 2 10GE optesch Ports, Benotzer Säit: 8 GEPON Ports. 3. EDFA Funktioun: bitt pluggable CATV EDFA Moduler an d'output optesch Kraaft ka personaliséiert ginn. 4. Héich Relioun ...
  • Carrier-grade box-type EPON OLT ZC1600

    Carrier-grade Box-Typ EPON OLT ZC1600

    Aféierung 1. Carrier-grade Box-Typ EPON OLT Ausrüstung 2. Geeignet fir klengen Zougang, flexibel fir d'Installatioun 3. 16 PON Ports 4. PON optesch Verknëppungsschutz, iwwerflësseg Kraaftmoduler Charakteristiken 1. Standard: kompatibel mat IEEE802.3- 2008 Standard. 2. Kapazitéit: 16 PON Ports. 3. Multi-Ports: Gitt GE Ports (elektresch an optesch) an 10GE optesch Ports op der Netzwierk Säit. 4. Héich Zouverlässegkeet: Power Moduler Redundanz Schutz, Fan Moduler Redundanz, PON Optesch Link Prote ...