Dispersiounskompensatiounsmodul (DCM)

  • Dispersion Compensation Module

    Dispersioun Kompensatioun Modul

    Dispersioun Kompensatiounsmodul ass speziell fir 1550nm Fernsehnetz entwéckelt. Et kompenséiert net nëmmen Standard Single Model Optesch Glasfaser Extra Dispersioun effektiv, awer och kann 100% Standard Single Mode Chromatesch Dispersiounsgradient kompenséieren. Features ● Entworf fir laang Distanz 1550nm Netzwierker ● Héichlast Dispersiounskompensatioun. ● Niddereg Insertion Verloscht Produkter Serie DCM-20 (Faserlängt ≥20km) DCM-40 (Faserlängt ≥40km) DCM-60 (Faserlängt ≥60km) DCM-80 (Faserlängt ≥80km ...