2 Ports Ethernet a Fiber Media Converter ZJ-100102-25

2 Ports Ethernet a Fiber Media Converter ZJ-100102-25

Kuerz Beschreiwung:


Produkt Detail

Produkt Tags

10 / 100M Fiber Media Converter konvertéiert 100BASE-FX Fiber op 100Base-TX Kupfer Medien oder vice versa. Gitt eng einfach a wirtschaftlech Léisung fir e kupferbaséiert Netzwierk op eng Glasfaser ze aktualiséieren fir d'Signalreechwäit ze verlängeren. Media Converter Transmissioun Distanz bis 120KM. Plug-and-play Design, einfach ze installéieren. Et kann als Stand-alone benotzt ginn oder an 2U 14 Slot Media Converter Chassis mat zentraliséierter Energieversuergung montéiert ginn.

Spezifizéierung

• 10 / 100M 2 Port Ethernet a Fiber Media Konverter

• Hallef oder voll Duplex Auto-Verhandlungen

• 10/100 Mbps Auto-Verhandlung fir Kupferhafen

• Auto MDI / MDI-X fir Kofferhafen

• entsprécht IEEE 802.3u, IEEE 802.3X, IEEE 802.3

• Support Link Fault Pass Through Funktioun

• Plug-and-play Installatioun

• Verlängert Netzofstand bis zu 100 km

• SC / FC / ST Fiber Hafen optional, WDM

• Kann am 2U 14 Slot Media Converter Chassis gebaut ginn

Spezifizéierung

  Produkt Numm  10 / 100M 2 Port Ethernet a Fiber Media Konverter (Single Fiber Dual Fiber)
  Produktmodell  ZJ-100102-25
  Konforme Standards  IEEE802.3 / u / z / ab, 10Base-T, 100Base-TX 1000Base-TX
  Interface  RJ-45: 2 × 10 / 100Base-TX Fiber: 1 × 10 / 100Base-FX (ST / SC / FC Connector)
  Netzwierk Medien  10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100 Meter) 100BASE-TX: Cat5 oder méi spéit UTP (≤100 Meter) 1000BASE-TX: Cat6 oder méi spéit UTP (≤100 Meter)
  Fiber Media  Multi-Modus: 2KM Eenzel-Modus: 25/40/60 / 80KM
 Optesch Kabel  UTP: cat.5 / cat.6Max Distanz 100mFiber (Single Mode): 8 / 125,8.7 / 125,9 / 125,10 / 125
  Flow Kontroll  Voll-Duplex IEEE802.3x Flow Control Hallef-Duplex Réckdrock Flow Kontroll
 Transmissioun Distanz  Eenzege Modus 20-100km
  Kraaft  DC5V1A
  Verbrauch  <5w
  Aarbechtsëmfeld  Aarbechtstemperatur: -3060 ℃; Späichertemperatur: -3575 ℃Relativ Fiichtegkeet: 5% ~ 95% (keng Kondensatioun)
   Schuel  Eisen
  Verpakungslëscht  Media Konverter × 1 PC / Puer Netzadapter × 1 PC / Pair Benotzermanual × 1 PC

Zertifikat vu Qualitéit × 1 Stéck

Garantiekaart × 1 Stéck

  MTBF  300.000 Stonnen
  Gewiicht & Gréisst  Produkt Gewiicht: 0.7KG Produktgréisst (L × B × H): 11cm × 7cm × 2.5cm
  Garantie  3-Joer

  • Virdrun:
  • Nächst:

  • Schreift Äre Message hei a schéckt eis en