10M / 100M Media Konverter

  • 2 Ports Ethernet to Fiber Media Converter ZJ-100102-25

    2 Ports Ethernet a Fiber Media Converter ZJ-100102-25

    10 / 100M Fiber Media Converter konvertéiert 100BASE-FX Fiber op 100Base-TX Kupfer Medien oder vice versa. Gitt eng einfach a wirtschaftlech Léisung fir e kupferbaséiert Netzwierk op eng Glasfaser ze aktualiséieren fir d'Signalreechwäit ze verlängeren. Media Converter Transmissioun Distanz bis 120KM. Plug-and-play Design, einfach ze installéieren. Et kann als Stand-alone benotzt ginn oder an 2U 14 Slot Media Converter Chassis mat zentraliséierter Energieversuergung montéiert ginn. Spezifikatioun • 10 / 100M 2 Port Ethernet zu Fiber Media Converter • Hallef oder voll d ...
  • 1000Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-GS03A/B

    1000Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-GS03A / B

    10/100 / 1000M Fiber Media Converter konvertéiert 1000BASE-FX Fiber op 1000Base-TX Kupfer Medien oder vice versa. Gitt eng einfach a wirtschaftlech Léisung fir e kupferbaséiert Netzwierk op eng Glasfaser ze aktualiséieren fir d'Signalreechwäit ze verlängeren. Media Converter Transmissioun Distanz bis 120KM. Plug-and-play Design, einfach ze installéieren. Et kann als Stand-alone benotzt ginn oder an 2U 14 Slot Media Converter Chassis mat zentraliséierter Energieversuergung montéiert ginn. Features • 10/100 / 1000M Media Konverter, Single Mode Single Fiber • Hallef o ...
  • 1000Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-GS-03

    1000Mbps Dual Fiber Media Konverter ZJ-GS-03

    10/100 / 1000M Fiber Media Converter konvertéiert 1000BASE-FX Fiber op 1000Base-TX Kupfer Medien oder vice versa. Gitt eng einfach a wirtschaftlech Léisung fir e kupferbaséiert Netzwierk op eng Glasfaser ze aktualiséieren fir d'Signalreechwäit ze verlängeren. Media Converter Transmissioun Distanz bis 120KM. Plug-and-play Design, einfach ze installéieren. Et kann als Stand-alone benotzt ginn oder an 2U 14 Slot Media Converter Chassis mat zentraliséierter Energieversuergung montéiert ginn. Features • 10/100 / 1000M Media Konverter, Single Mode Dual Fiber • Hallef oder ...