1000M Media Konverter

  • 100Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-3100AB

    100Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-3100AB

    10 / 100M Fiber Media Converter konvertéiert 100BASE-FX Fiber op 100Base-TX Kupfer Medien oder vice versa. Gitt eng einfach a wirtschaftlech Léisung fir e kupferbaséiert Netzwierk op eng Glasfaser ze aktualiséieren fir d'Signalreechwäit ze verlängeren. Media Converter Transmissioun Distanz bis 120KM. Plug-and-play Design, einfach ze installéieren. Et kann als Stand-alone benotzt ginn oder an 2U 14 Slot Media Converter Chassis mat zentraliséierter Energieversuergung montéiert ginn. Features • 1 Port 10 / 100M Media Konverter, Single Mode Single Fiber • Hallef oder voll ...
  • 100Mbps Dual Fiber Media Converter  ZJ-1100S-25

    100Mbps Dual Fiber Media Konverter ZJ-1100S-25

    10 / 100M Fiber Media Converter konvertéiert 100BASE-FX Fiber op 100Base-TX Kupfer Medien oder vice versa. Gitt eng einfach a wirtschaftlech Léisung fir e kupferbaséiert Netzwierk op eng Glasfaser ze aktualiséieren fir d'Signalreechwäit ze verlängeren. Media Converter Transmissioun Distanz bis 120KM. Plug-and-play Design, einfach ze installéieren. Et kann als Stand-alone benotzt ginn oder an 2U 14 Slot Media Converter Chassis mat zentraliséierter Energieversuergung montéiert ginn. Features • 1 Port 10 / 100M Media Konverter, Single Mode Dual Fiber • Hallef oder voll ...